Lekarz od parkinsona Kraków

Lekarz od Parkinsona Kraków – wybierz najlepszego specjalistę

Zajmuję się leczeniem chorób neurologicznych. Moja praca skupia się na diagnozowaniu i leczeniu takich chorób jak: zaburzeń pamięci, nastroju i zachowania, choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, otępienia, miopatii i wielu innych. Lekarz od Parkinsona Kraków – jeśli Ty lub ktoś bliski zmaga się z chorobą Parkinsona to koniecznie skorzystaj z mojej porady lekarskiej!

Choroba Parkinsona - skąd się bierze?

Choroba Parkinsona polega na obumieraniu komórek nerwowych, które znajdują się w części mózgu zwaną istotą czarną. Impulsy nerwowe odpowiedzialne są za zależną od naszej woli pracę mieści i koordynację ruchową.

Objawy tej choroby narastają powoli. Nie są widoczne od razu. Na początku chorzy zmagają się z takimi dolegliwościami jak: osłabienie, zmęczenie, osłabienie ruchowe czy też pewna niezgrabność ruchów. Z czasem objawy nasilają się i są bardziej widoczne. Zaburzenia równowagi, trudności z takimi czynnościami jak wstanie z łózka czy krzesła, pochylenie sylwetki, drżenie rąk i trudności z codziennymi czynnościami (mycie, jedzenie, ubieranie się) to objawy, które jasno wskazują na chorobę Parkinsona.

Skuteczna diagnoza – kluczem do prawidłowego leczenia

Jako neurolog działam w Krakowie. Moim celem jest powrót do zdrowia każdego pacjenta. Priorytetem mojej pracy jest stawianie prawidłowych diagnoz oraz wprowadzenie skutecznego leczenia

W przypadku choroby Parkinsona leczenie polega na uzupełnieniu niedoboru dopaminy, zahamowaniu procesu rozkładu przekaźnika w mózgu, a także dostarczeniu organizmowi substancji, które pobudzają receptory dopaminowe.

Jeśli chcesz skutecznie walczyć z chorobą Parkinsona to koniecznie umów się na wizytę!

Lekarz od Parkinsona Kraków
Lekarz od Parkinsona Kraków